sobota, 13 lipca, 2024

RAPALA I STORM

RAPALA Tail Dancer głęboko nurkujący wobler. Przeznaczenie to spiningowanie i troling Łowna przynęta.

Szybko schodzące woblery Rapali oznaczane symbolem DT nie miały dotychczas małych modeli. Teraz do tej rodziny dołączył model DT 04. Wykonany z balsy, ma 5 centymetrów i waży 9 gramów. Podobnie jak więksi bracia ma agresywną akcję. Jest dostępny w dziewięciu wersjach kolorystycznych. Prowokuje nawet „śpiące” ryby.

Storm Minnow Stick jest wykonany całkowicie z przejrzystego plastiku. Ten wobler ma klasyczny kształt rybki i drobną ogonową akcję. Jest tonący i świetnie się nadaje do obławiania toni. Schodzi na głębokość 1,2 metra.

Leech (pijawka – ang.) to miękka przynęta z firmy Storm. Podobne przynęty są już znane od dawna, ale niemal przez wszystkich producentów były sprzedawane bez uzbrojenia. Stormy produkowane są w dwóch wielkościach 7 i 10 cm z odpowiednimi dżigami o wadze 10 i 14 gramów i każdy model ma stałe uzbrojenie.

Pijawki są przynętami doskonale się sprawdzającymi podczas łowienia pstrągów. Są dobre na każdą porę roku, ale niemal zawsze największą skuteczność mają, kiedy się je prowadzi z prądem. Przynęty te są również dobre na szczupaki.
Można je kupić w sześciu kolorach.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments