czwartek, 30 maja, 2024
Strona głównaSprzętPOKROWIEC NA ECHOSONDY

POKROWIEC NA ECHOSONDY

Echosondy to urządzenia czułe. Są odporne na wodę, ale nie na wstrząsy. Największe niebezpieczeństwo grozi im podczas transportu. Na Zachodzie nie wszędzie pozostawia się je na noc na łódce i nie zawsze korzysta tylko z jednej łodzi. Dlatego wymyślono tam specjalną torbę przeznaczoną wyłącznie do przenoszenia echosondy. W Polsce taką torbę produkuje firma BARRAKUDA.

Torba ma takie wymiary, że bez problemu mieszczą się w niej wszystkie echosondy, jakie są na rynku. W jej wnętrzu znajduje się specjalny stelaż, do którego wkłada się baterie o różnej pojemności, a tym samym różnej wielkości i dodatkowe czujniki, na przykład do mierzenia prędkości lub temperatury wody. Echosondy można też używać nie wyciągając jej z torby. Pokrywa, zamykana zamkami błyskawicznymi, służy wówczas jako osłona przeciwsłoneczna. Ważne, bo trzymając echosondę w torbie można jej użyć również podczas opadów deszczu.

Torba wykonana jest z materiału nieprzepuszczającego wody. We wnętrzu, pod podszewką, jest pianka poliuretanowa chroniąca echosondę przed wstrząsami i uderzeniami. Na denku ma gumowe przyczepy, żeby się nie przesuwała, gdy na przykład położymy ją w łódce na ławce.
Cena 120 zł.

Producent:
BARRAKUDA
97-500 Radomsko,
ul. Krakowska 206
tel. (0 44) 683 96 34

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments