środa, 22 maja, 2024
Strona głównaPrzynętaZANĘTA „LECHOL”

ZANĘTA „LECHOL”

Niemal w każdym wędkarskim sklepie pełno jest zanęt. Wybór ogromny. Tanie zanęty, wiadomo, nie wzbudzają zaufania, a nie każdego stać na dobre zanęty, bo są drogie, a do tanich potrzebne są dodatki, które znacznie podnoszą cenę. Dużym udziałem w cenie każdej konfekcjonowanej zanęty jest pakowanie, opakowanie nie wspominając o kosztach reklamy. To naprowadziło p. Mirosława Lecha, właściciela sklepu wędkarskiego, na  pomysł by sprzedawania luzem  zanęty sporządzanej własnoręcznie dla grona swoich klientów.

Na bakier z prawem to nie jest, bo jeżeli sprzedaje się zanęty w opakowaniu, to można  też na wagę. Żadna to wielka produkcja, trzeba  tylko wymieszać w wiadrze składniki kupione oficjalnie w piekarniach, cukierniach i, nie oszczędzając, dodać atraktory bo inaczej zanętę sprzedałoby się tylko raz.

Zanętach p. Mirosława  są wynikiem wieloletnich wędkarskich doświadczeń i nic dziwnego, że zainteresowanie nimi jest duże, w przeciwieństwie do możliwości.  Powierzchnia sklepu jest niewielka i sporządzone zanęty  ledwie wystarczają dla stałych  klientów.
Dzisiaj, po kilku latach sprzedaży swoich zanęt – mówi p. Mirosław – klienci porównują mnie do rzeźnika z małej miejscowości, który produkuje dobry naturalny wyrób, zupełnie inny od masowego produktu, a do zanęt przylgnęła nazwa od mojego nazwiska.

Zapraszam do odwiedzenia mojego sklepu we Wrocławiu przy ul. Zaporoskiej 26. Z przyjemnością polecę daną zanętę pod kątem łowiska gdzie będziecie wędkować. Można też złapać ze mną kontakt telefoniczny pod numerem: 502 075 030.
W sklepie sprzedaję zanęty nawet po pół kilograma. Wysyłkowo po 10 kilogramów.

Zanęty komponuję z atraktorami i składem pod konkretne gatunki ryb.

Przygotowuję, na żądanie, zanęty na wody stojące i płynące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments